Profesionálové

Chytrý úklid Vaší firmy.

Řekli o nás

Lucie Šimečková

Property Manager, Form Factory

Oceňujeme vysokou profesionalitu a ochotu celého úklidového týmu, který pro nás pracuje. Vaši zaměstnanci jsou dnes prakticky součástí naší společnosti a odvádějí perfektní práci.

Lukáš Šaněk

Klient

Skvělá práce koordinačního týmu, ale hlavně samostatné hospodyňky. Přešli jsme z původních dvou návštěv měsíčně na úklid každý týden. Máte moje doporučení. Pozdravujte paní Světlanu!

Jozef Joel

Owner of the apartment

"Perfect servis, flexibility, profesionality, customer orientation. 5 stars for cleanliness all around world are best proof..better then any words! Thank you :-)“

Michal Jirek

Velké díky @evapavlikova za doporučení @vygruntujemecz. Skvělí lidé, skvělé služby, skvělé ceny. Úklid už nikdy jinde. #spokojenyzakaznik

Uklízíme, dezinfikujeme, umíme

Welness / Fitness

Garáže

Prádelenský servis

Apartmány

Obchodní centra

Kavárny

Čištění koberců

Mytí oken a výloh

Vaše výhody

Osobní přístup a důkladný výběr

Důkladný výběr, osobní pohovor, prověření referencí, výpis z rejstříku trestů, zkušební úklid. Nejen toto musí absolvovat každá naše nová hospodyně.

Vygruntujeme akademie

Pro zajištění nejlepší kvality naše hospodyně pravidelně školíme a testujeme. Samozřejmostí jsou hygienické standardy 4 barevného systému.

Zákaznická podpora

Vaše požadavky bereme vážně. Proto je naše zákaznická podpora k dispozici 7 dní v týdnu na e-mailu, chatu, nebo telefonicky.

Žádné komplikované smlouvy

Máte na výběr z úklidu: jednorázově, každý týden, měsíčně, nebo individuální plán. Vy rozhodnete kdy přijde hospodyně. Stačí jednoduchá objednávka. Službu můžete ukončit 24 hodin předem.

Bezpečí a jistota

Dbáme na kvalitu a přesto se vždy může něco stát. Proto, v případě poškození, jsme pojištěni do výše 10 milionů Kč.

100% garance spokojenosti

V případě, že nebudete spokojeni s provedeným úklidem, zajistíme Vám náhradní úklid zdarma, nebo Vám vrátíme peníze.

Naši partneři

Kontaktujte nás